O nás

Taneční školu založil a vede taneční mistr Mgr. Tomáš Gaudník. Jeho první taneční kroky začaly již v dětství. Během dlouholeté taneční kariéry na vrcholové úrovni získal hned několik titulů mistra ČR ve standardních tancích, v latinsko-amerických tancích i v kombinaci 10ti tanců. V juniorské kategorii dosáhl semifinálového umístění na mistrovství světa a na několika evropských soutěžích i umístění finálových. Byl členem národní reprezentace ČSTS a získal nejvyšší mezinárodní výkonnostní třídu „M“ ve standardních i latinsko-amerických tancích. V pedagogické oblasti je absolventem Pedagogické fakulty UK v Praze. 

Jeho aktivní taneční kariéra skončila v roce 2005. Od té doby se věnoval výuce tance v Praze, Kralupech nad Vltavou, Příbrami a dalších středočeských městech. V současné době se věnuje výuce tance převážně v jižních Čechách, a to zejména ve Vimperku a v Prachaticích. Taneční kurzy ve Vimperku probíhají v příjemných prostorách MěKS a v Prachaticích v nedávno zrekonstruovaných reprezentačních prostorách Národního domu na náměstí.

Po celou dobu od vzniku taneční školy stojí po boku tanečního mistra jeho taneční partnerka a manželka Karolína Gaudníková, která se zaměřuje na tvorbu choreografií jednotlivých tanců i slavnostních nástupů maturantů.

Nabídka taneční školy je široká. Zaměřuje se na výuku tance, ale také na pořádání a moderování společenských akcí. V neposlední řadě již několik let pomáháme maturantům s choreografií na slavnostní nástupy ve Vimperku i v Praze.

Nabídka služeb taneční školy

„Věřím, že taneční kurzy i ostatní společenské akce, které pořádáme, přinášejí lidem radost a dobrou náladu. Taneční kurzy by měly být skvělým zážitkem na celý život, proto se snažíme uplatňovat moderní metody, vyučovat zážitkovou formou a zároveň ctíme tradice, které s sebou taneční nesou.“

Mgr. Tomáš Gaudník
taneční mistr